Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/calfasystem/domains/alfasystem.legnica.pl/public_html/core/connection_manager.php on line 25
 O firmie - Doradztwo podatkowe - doradcy podatkowi - ALFAsystem - Biuro doradztwa, rachunkowości i podatków.

Nasze Biuro

Biuro Doradztwa Rachunkowości i Podatków ALFASystem jest doświadczonym partnerem działającym na rynku podatków i doradztwa od 16 lat, oferującym swoim Klientom pełen zakres usług doradztwa, księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych. 

Firma nasza powstała w 1999 roku i od samego początku rozwija się bardzo prężnie, systematycznie powiększając obszar działania. Każdy rok zamykał się zwiększeniem ilości obsługiwanych podmiotów - obecnie to ponad 150 firm, które są bardzo zróżnicowane pod względem wielkości i zakresu działania. Prowadzimy spółki prawa handlowego w tym podmioty zagraniczne z Francji.

6 lutego 2008 roku odbyło się przeniesienie firmy do własnego budynku biurowego przy ul. Okrzei 13. Mamy tutaj do dyspozycji wykończone z wielką dbałością o piękne detale, przywrócone do dawnej świetności a jednocześnie nowocześnie wyposażone, pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 200 metrów. Całość prac księgowych oraz kadrowo-płacowych wykonujemy pod kontrolą niezawodnego, jak do tej pory oprogramowania SYMFONIA. Nad sprawnością systemów komputerowych i sieciowych czuwa doświadczony  informatyk Robert Wyrzykowski. 

Prowadziliśmy księgowość oraz stworzyliśmy służby finansowo - księgowe firmom takim, jak: RANK PROGRESS S.A., Koleje Dolnośląskie S.A.

Obecnie w naszym biurze pracuje 12 wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wszystkich dziedzin podatków i księgowości oraz kadr i prawa pracy, w tym obydwoje właściciele.I Wydział Osób Fizycznych i Prawnych

II Wydział Osób Fizycznych i Prawnych

Wydział Kadr, Płac i Ubezpieczeń Społecznych

Wydział Finansowo-Organizacyjny


Kontakt

Sekretariat:
tel: 76 / 866 35 24
fax: 76 / 866 35 25

Anna Borodacz tel: 781 440 540
Artur Borodacz tel: 695 752 573

legnica-biuro-rachunkowe legnica-obsługa-księgowa

Anna Borodacz

współzałożycielka ALFAsystem, jest absolwentką Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Posiada uprawnienia do prowadzenia usługowego ksiąg rachunkowych i doradztwa nadane przez Ministra Finansów - numer uprawnień 11896/2005 z dnia 21 października 2005 roku.

W 1999r. ukończyła Studia Podyplomowe z Rachunkowości we Wrocławiu organizowane przez Dolnośląską Izbę Skarbową i Akademię Ekonomiczną również ukończone z oceną bardzo dobrą. Były pracownik Izby Skarbowej we Wrocławiu w latach 1991-93 a następnie Urzędu Kontroli Skarbowej w Legnicy w latach 1993-2001;

legnica rachunkowość

Artur Borodacz

współzałożyciel ALFAsystem, jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Posiada uprawnienia do prowadzenia usługowego ksiąg rachunkowych i doradztwa nadane przez Ministra Finansów - numer uprawnień 17252/00 z dnia 7 czerwca 2000 roku.

W 1995 roku ukończył Studia Podyplomowe Doradców Podatkowych z oceną bardzo dobrą i egzaminem z oceną bardzo dobrą, oraz Studia Podyplomowe z Rachunkowości we Wrocławiu w 1999r organizowane przez Dolnośląską Izbę Skarbową i Akademię Ekonomiczną również ukończone z oceną bardzo dobrą.

W dniu 21.03.1998r z wynikiem pozytywnym złożył egzamin dla Kandydatów na Członka Rad Nadzorczych w Spółkach Skarbu Państwa przed Komisją Egzaminacyjną przy Ministrze Skarbu Państwa.


Strict Standards: Non-static method MR::disconnect_all() should not be called statically in /home/calfasystem/domains/alfasystem.legnica.pl/public_html/core/boot.php on line 93