Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/calfasystem/domains/alfasystem.legnica.pl/public_html/core/connection_manager.php on line 25
 Usługi - ALFAsystem - Biuro doradztwa, rachunkowości i podatków.

W naszej ofercie posiadamy pełen zakres usług dotyczących księgowości i podatków, będący w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta.

Ciekawą formą świadczonych usług jest wymieniona powyżej kontrola finansowa i podatkowa u klienta. Może to być usługa jednorazowa - np. klient chcąc sprawdzić czy dokumenty rachunkowo - księgowe za określony okres sprawozdawczy są przez jego służby księgowe lub przez księgowego prowadzone poprawnie pod kątem ewentualnej kontroli jaka zawsze może zdarzyć się z Urzędu Skarbowego lub Urzędu Kontroli Skarbowej. Jest to świetna możliwość zweryfikowania własnego księgowego czy też własnych służb finansowo księgowych. Dodatkowo jest to jedyna możliwość dokonania korekt i auto poprawek deklaracji jeszcze przed nadejściem kontroli skarbowej.

Inną formą tej samej usługi jest stała comiesięczna kontrola i sprawdzanie dokumentów, jeszcze przed zamknięciem i rozliczeniem miesiąca. Jest ona szczególnie korzystna dla firm z nierozbudowanymi służbami księgowymi, usługa bowiem polega nie tylko na sprawdzaniu dokumentów księgowych, ale przede wszystkim na stałej współpracy z księgowym takiej firmy. Polega na konsultowaniu - doradzaniu jak zaksięgować i jak rozliczyć określone zdarzenia gospodarcze. Ta forma współpracy wbrew pozorom szczególnie ceniona jest przez Klientów i ich księgowych, ponieważ nie ma charakteru pouczania czy kontrolowania, w jego negatywnym znaczeniu, ale jest po prostu solidną współpracą z księgowym danej firmy, któremu świadczymy pomoc w jego bardzo trudnej i odpowiedzialnej pracy. Usługa ta daje możliwość uzupełnienia brakujących etatów w służbach księgowych obsługiwanej firmy, którą ze zrozumiałych względów często nie stać na zatrudnianie całego sztabu fachowców.

Biura Doradztwa Rachunkowości i Podatków współpracuje z Klientami na terenie takich miast jak Wrocław, Głogów, Lubin, Legnica, Jawor, Prochowice, Chojnów, Świdnica i Wałbrzych. Prowadząc całość spraw księgowo podatkowych, firma nasza nie stawia firmy, którą rozlicza przed faktem dokonanym informując ją, że należy wpłacić określoną kwotę podatku. Stosujemy tzw. hybrydyzację podatkową, dążymy do optymalizacji podatków. Przed zamknięciem miesiąca informujemy o wysokości podatków jakie ewentualnie należałoby zapłacić celem rozliczenia danego miesiąca, aby np. zaliczki na podatek dochodowy lub wpłata podatku VAT za dane miesiące miała charakter wzrostu liniowego, a nie skokowego.

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszej Firmy.

Z poważaniem
Anna i Artur Borodacz


Strict Standards: Non-static method MR::disconnect_all() should not be called statically in /home/calfasystem/domains/alfasystem.legnica.pl/public_html/core/boot.php on line 93